További információkért, kérjük olvassa el Adatvédelmi tájékoztatónkat.

Karrier

- Aktuális állásajánlataink - Gyere és dolgozz velünk!

IT Helpdesk munkatárs - Távmunka, részmunkaidő, diákmunka
Otthon vagy IT témában és jó a problémamegoldó képességed? Otthonról végezhető, részmunkaidős állást keresel? Ne is keress tovább, a XetHostnál megtaláltad!

Mi egy budapesti központú IT cég vagyunk, virtuális és dedikált szervereket, webtárhely megoldásokat nyújtunk belföldi és külföldi vállalkozásoknak.

Support feladataink hatékonyabbá tétele miatt keresünk IT-s munkatársat Helpdesk munkakörbe. A munka távmunkában, otthonról végezhető és várhatóan havi 20 órát vesz igénybe.

Munkavégzés helye: Távmunka

Részmunkaidős külsős munkatárs, diákmunka, kontraktorként vagy vállalkozóként

Téged keresünk, ha:

  • rugalmas, otthonról végezhető állást keresel, havi 20 órában
  • IT-s diákmunkát szeretnél végezni (nem feltétel)

Feladataid a következők lennének:

  • Ticketing rendszeren és chaten beérkező hibabejelentések rögzítése, megoldása
  • Első szintű műszaki támogatás az ügyfelek felé (Level 1 support)
  • Magasabb szintű problémák továbbítása L2 felé
  • Rendelési folyamatok kezelése, támogatása
  • Felhasználói fiókok kezelése
  • Felhasználói dokumentációk készítése, frissítése
  • Munkavégzés dokumentálása
  • DNS bejegyzések adminisztrálása
  • Abuse bejelentések kezelése
  • Domain regisztrációk intézése
  • Linux rendszerek (Ubuntu) adminisztrációja és karbantartása
  • Ügyfeleink által rendelt dedikált szerverek előkonfigurálása, átadása és adminisztrálása (távkonfiguráció, nem helyszíni)

Amit kínálunk:

  • Fiatal szakemberekből álló csapat tagja lehetsz egy stabil magyar hosting cégnél
  • Folyamatos kihívások, érdekes feladatok, új technológiák, tanulási lehetőség
  • Diákként szakmai gyakorlatodat is igazolni tudjuk
  • Részt vehetsz belső rendszereink és folyamataink formálásában, fejlesztésben is
  • Fizetés: nettó 1.000 Ft / óra

Amit cserébe elvárunk:

  • Ubuntu Linux disztribúció ismerete
  • Debian Linux disztribúció ismerete
  • DNS rekordok (A, AAAA, MX, PTR, TXT) és Bind DNS szoftver ismerete
  • Hatékony problémamegoldó készség
  • Ügyfélbarát szemlélet
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Jó írásbeli kommunikációs készség angol és magyar nyelven
  • Szakmai angol nyelv ismerete (írásban)

Előnyt jelent, de nem elvárás:

  • WHMCS szoftver ismerete
  • CentOS, Red Hat tapasztalat
  • Ansible, Puppet ismerete
  • iptables ismerete
  • Domain regisztráció menetével kapcsolatos ismeretek
  • Számlaképesség

Jelentkezni egy rövid (100-150 szavas) bemutatkozó levéllel és fényképes önéletrajzzal tudsz a karrier [kukac] xethost.com e-mail címen, “IT Helpdesk” tárggyal.

A Milliomodik IT Szolgáltató, Millió Apró Odafigyeléssel.